Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база 

Комунальний заклад "Немирівська спеціальна школа" Вінницької обласної Ради займає площу 3,4401 га. На території закладу облаштовані ігрові та спортивні  майданчики,  розбиті клумби, ділянки. В школі є гараж та підсобні приміщення. В Немирівські спеціальні школі діють два  навчальні  корпуси, в яких обладнано 14 класних кімнат, комп’ютерний клас, 2  кабінети розвитку зв’язного мовлення, сенсорна кімната, кабінет логоритміки, кабінет лікувальної фізкультури, столярна та швейна майстерні, актова зала, 11  ігрових кімнат, 4  спальних корпуси  на 120  місць, пральня, лазня, медичний пункт, харчоблок, бібліотека, актова та  спортивна зали, кімната соціально-побутового  орієнтування. Їдальня на 120 посадкових місць, в якій діти харчуються п’ять разів на добу згідно існуючих норм. Обладнано 1-4 класи згідно НУШ, замінено на пластикові  вікна та двері. Всі навчальні і спальні корпуси  облаштовані умивальниками та внутрішніми туалетами. В школі створені доступні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Право власності на майно.

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності: номер витягу 241331042 від 21.01.2021р. (земельна ділянка).

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності: номер витягу 247560127 від 10.03.2021р. (комплекс будівель та споруд).