Новини

  Оголошення

  Розпорядження №106 від 07.04.2021 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Немирівського навчально-реабілітаційного центру Вінницької обласної Ради"

  12.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Дистанційне навчання

  До уваги учнів та батьків!

  З 29 березня 2021 року освітній процес у Немирівському навчально-реабілітаційному центрі освітній процес буде здійснюватись в умовах дистанційного навчання з використанням платформ "На Урок", "Всеукраїнська школа-онлайн", "Залишайся вдома". Уроки, корекційні заняття проходитимуть згідно розкладу. Шановні діти та батьки, просимо приєднатися до груп у Viber та забезпечити участь дітей у навчанні. 

   

  12.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Свято жінки, весни і краси!

  Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро. Вихованці та педагоги НРЦ також прийняли участь у святкуванні. Вихователі проводили заходи, діти готували подарунки своїм матусям, бабусям. Зі святом Вас, дорогі жінки !!!

   

  12.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Святий Миколай 2020


       Насичений  подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова  пора, коли  дива стають  реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня  Святий Миколай  спускається  з  небес, щоб  нагородити  малюків за їх добрі вчинки.  Найбільш  щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож  саме вони найбільше чекають на це свято.

  День Святого Миколая  – свято  несподіванок і дарунків, що їх шукаємо  зранку в себе під подушкою. Це  така  собі  приємна  передмова до суцільного  зимового  святкування – Нового року та  Різдва.

  Це свято також відзначили у Немирівському навчально – реабілітаційному центрі. Дітей приходили вітати студенти Немирівского професійного ліцею, а також благодійна організація «Опора», депутати Немирівської міської ради Черепанов Є., Пилипенко А., Долованюк В. та інші благодійні організації.

  Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх ,  якою  великою справою є  творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Учні  отримали  подарунки, від яких на обличчях з’явилася  щаслива усмішка,  дитяча радість.

  Директор Немирівського навчально – реабілітаційного центру Бакало Світлана Павлівна  привітала  усіх  учнів зі святом з побажаннями любові, тепла, добробуту і щастя, та вручила солодкі подарунки  усім дітям.

  24.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  16 днів проти насильства 2020

         З 25 листопада до 10 грудня  в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції було привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

        За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України було організовано та проведено навчальні заняття, лекції, круглі столи,тренінги, проведена виставка дитячих малюнків, та інші заходи з урахуванням умов карантину.

       Під час підготовки до навчальних занять використано матеріали, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні».

  08.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та Свободи 2020

  21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи заходи відбулись і в нашому навчальному закладі.

  У Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та    Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
       Для учнів 5-9 класів день розпочався дистанційними класними виховними годинами на тему: «Культура гідності» та «Свобода та відповідальність». Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі, а також для дітей була підготовлена фотовиставка «Революція Гідності. Як це було». 20 листопада о 12 годині весь колектив освітнього закладу приєднався до Всеукраїнської хвилини мовчання, присвяченої борцям за волю України. 

  08.12.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9
  Всього новин: 51