Новини

  День Знань — це особливе свято! Воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

  У черговий раз 1 вересня у нашому навчально-реабілітаційному центрі  традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника.

  Директорка  закладу Сук Наталія Валеріївна  висловила щиру подяку колективу  за прекрасну підготовку до нового навчального року, привітала всіх з чудовим святом ,  яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу своїх захоплень. Побажала всім учням, батькам та колегам легкого навчального року, дружної атмосфери, цікавих подій, постійного прагнення бути кращим,  удачі, міцного здоров'я, терплячості та наполегливості у досягненні хороших результатів та відмінних успіхів.

  Завітав на свято із щедрим подарунком для вихованців -  телевізором  та надав матеріальну допомогу на розвиток закладу Пилипенко Андрій Васильович, представник політичної партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". У зверненні до школярів він сказав: «Дорогі діти!  Бажаю, щоб кожен з вас, за допомогою педагогів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти,  здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!»

  Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для 10-ох першокласників  нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша сходинка на шляху до Країни Знань.

      Для дев’ятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним. Він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, щоб стати гідними громадянами своєї Держави.

  Ось і пролунав перший дзвінок. Він  запросив учнів  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокували до своєї мети.

 

 

 

  

  Осінній вернісаж

     Осінь – прекрасна золота пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.

     Перші осінні дні завжди наповнені яскравими жовтогарячими сонячними променями, змішаними з прохолодним вітром та рідкісним дощем, з дещо терпкуватим запахом чорнобривців,  які полюбляють гніздитися сім’ями на наших клумбах, тримаючись своїми зеленими посіченими рученятами один за одного.

     Різноманіттям своїх фарб, художниця- осінь надихнула педагогів та вихованців закладу на творчість. Уже вкотре тематичні композиції: витинанки та аплікації з квітів, овочів та фруктів на вікнах ігрових кімнат вражають своєю неповторністю і милують око. 

     З природних матеріалів та декоративних рослин учні та вихователі  створили справжній шедевр – Гостинний двір пана Лісовика. На якому діти із задоволенням граються та влаштовують фотосесії, уявляючи себе частинкою казкового світу.

   

   

   

   

   

  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1»
  Всього новин: 1