Новини

  Свято казки

  Казка супроводжує людину впродовж усього життя, допомагає її успішній соціалізації й ефективному засвоєнню життєвих уроків. Казка для дитини – це не просто вигадка, фантазія, це особлива реальність світу почуттів. Казка розсуває рамки звичайного життя; тільки в казковий формі діти стикаються з такими складними явищами і почуттями, як життя і смерть, любов і ненависть, гнів і співчуття, зрада і підступність. Казка – це стародавній спосіб підтримати людину за допомогою слова.

  В Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбулося справжнє свято казки.  Спочатку ми побували за лаштунками казки про Червону Шапочку разом з учнями 2-х класів. Учасники казкового дійства показали  нову історію  Червоної Шапочки з цілком незвичним закінченням. Далі учні 6 класу влаштували справжній ляльковий театр з виставою «Колобок на новий лад» для молодших вихованців. Нові герої всім давно знайомої казки неабияк здивували глядачів, проте казка від цього стала не менш цікавою, адже казка – це диво, сповнене краси.

  21.05.2018 | Aдмін | Читати далі

  Екскурсія до Вінниці

  Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

  Ось і наші учні мали змогу відвідати Вінницький краєзнавчий музей. Екскурсія в музеї почалася з доісторичних експонатів. Це знаряддя праці первісної людини, витвори якнайдавнішого мистецтва, зброя і багато що інше. Проходячи по залах музею, можна було побачити, як удосконалювалася людина, стаючи умілішим, майстернішим, утвореним. Наші далекі предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. Діти з великим захопленням слухали розповідь екскурсовода.

  Після музею діти мали змогу познайомитися з відомою дитячою письменницею Катериною Калашніковою, яка провела для дітей справжній майстер клас  «з створення незвичних образів». Також вихованці закладу познайомилися з цікавими людьми, які  поділилися своїми секретами справжнього успіху та відвідали майстер-клас з приготування справжньої італійської піцци.

  Ця подорож залишила приємний, незабутній слід  серцях дітей, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться через усе життя.

  21.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9»
  Всього новин: 50