Новини

  День вчителя

  Низький уклін Вам, любі вчителі!

   

         Вчитель – непроста та благородна професія. У перший тиждень жовтня вся країна урочисто відзначає День працівника освіти. Відбулося таке свято і в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі під назвою «Низький уклін Вам, любі вчителі!». В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери та привітання.    

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Свято квітів

  Щедрість рідної землі

  Щедрість  рідної землі

  В парках і садочках,

  На доріжки й трави

  Падають листочки

  Буро-золотаві.

  Метушні немає,

  Тиша й прохолода

  Осінь золотава

  Тихо-тихо ходить.

   27 вересня в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбулося справжнє свято осені, яке мало назву «Щедрість рідної землі». Хорошою традицією в центрі стало проведення свята квітів та врожаю. Учні разом із своїми класними керівниками підготували надзвичайні осінні композиції з не менш цікавими назвами. Тут були представлені композиції виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.  Дитячій фантазії не було меж.

   

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  1-ше вересня 2018

  ДЕНЬ ЗНАНЬ

  Традиційно, у Немирівському навчально – реабілітаційному центрі по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, яке цього року припало на 3 вересня.

  День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нового навчального року, нових досягнень та нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.  Це свято стало особливо хвилюючим як і для наших першокласників, які  першими розпочали навчання за новою українською школою, так і для наших дев’ятикласників, для яких цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

       Директор  школи Кондратюк Василь Якович привітав всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

  26.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  День захисту дітей

  Маленькі події зі щасливого дитинства

  Дитинство – це широке, залите сонцем, відкрите вітрам мальовниче поле нескінченних можливостей, вражень, досвіду та відкриттів

  1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.  Традиційно, учні Немирівського навчально – реабілітаційного центру активно взяли участь у міських заходах. Урочисті заходи були проведені на території санаторію «Авангард», де відбулося веселе та захоплююче свято з цікавими конкурсами, розвагами та вікторинами, малюванням на асфальті, з казковими героями та дитячими виставками. У конкурсі малюнку на асфальті наші діти здобули 1 місце, намалювавши малюнок під назвою «Наше кольорове дитинство».

  Діти бігали, стрибали, танцювати та веселилися. Посмішка не сходила з дитячих обличь. Адже це так важливо – радіти дитинству!

  14.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Випуск 2018

  Випускний вечір

  Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг та протоптана стежка у шкільному дворі… Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора.

  Хвилюючим був цей день не лише для дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки, вчителі та вихователі. За давньою традицією, благословили дітей в дорогу, вручивши каравай.

  Дорогі випускники! Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.

  Щасливої вам дороги!

   

  14.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Свято казки

  Казка супроводжує людину впродовж усього життя, допомагає її успішній соціалізації й ефективному засвоєнню життєвих уроків. Казка для дитини – це не просто вигадка, фантазія, це особлива реальність світу почуттів. Казка розсуває рамки звичайного життя; тільки в казковий формі діти стикаються з такими складними явищами і почуттями, як життя і смерть, любов і ненависть, гнів і співчуття, зрада і підступність. Казка – це стародавній спосіб підтримати людину за допомогою слова.

  В Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбулося справжнє свято казки.  Спочатку ми побували за лаштунками казки про Червону Шапочку разом з учнями 2-х класів. Учасники казкового дійства показали  нову історію  Червоної Шапочки з цілком незвичним закінченням. Далі учні 6 класу влаштували справжній ляльковий театр з виставою «Колобок на новий лад» для молодших вихованців. Нові герої всім давно знайомої казки неабияк здивували глядачів, проте казка від цього стала не менш цікавою, адже казка – це диво, сповнене краси.

  21.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9
  Всього новин: 49