Новини

  Сурми Звитяги

  Сурми Звитяги

   

    10  жовтня відбувся XVI патріотичний дитячо – юнацький обласний фестиваль мистецтв «Сурми Звитяги». Фестиваль дає можливість його учасникам та переможцям відкрити в собі різноманітні таланти, а також поїхати до Львова для участі у Всеукраїнському етапі. Фестиваль приймав учасників  віком від 10 до 25 років. Вінницький Будинок офіцерів люб’язно відкрив свої  двері для фестивалю.

  З року в рік фестиваль збирає кращі дитячі колективи, виконавців, юних співаків, художників, акторів та поетів, серед яких були і учні нашого навчально – реабілітаційного центру. В номінації солісти-вокалісти лауреатом стала учениця 8 класу П’ятниця Тетяна, яка виконувала пісню Ірини Федишин «Прошу в неба». В номінації живописна композиція лауреатами стали: Вишняков Анатолій (9 клас), Колісник Вікторія (8 клас), Колісник Тетяна (7 клас), Мельник Христина (7 клас), Вишняков Андрій (7 клас), Галуза Вікторія та Вишнякова Вікторія (6 клас), Яхно Марина (3-А клас), Лелюх Дарина (3-А клас) та Люлька Анастасія (3-Б клас). 

   

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  День вчителя

  Низький уклін Вам, любі вчителі!

   

         Вчитель – непроста та благородна професія. У перший тиждень жовтня вся країна урочисто відзначає День працівника освіти. Відбулося таке свято і в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі під назвою «Низький уклін Вам, любі вчителі!». В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери та привітання.    

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Свято квітів

  Щедрість рідної землі

  Щедрість  рідної землі

  В парках і садочках,

  На доріжки й трави

  Падають листочки

  Буро-золотаві.

  Метушні немає,

  Тиша й прохолода

  Осінь золотава

  Тихо-тихо ходить.

   27 вересня в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбулося справжнє свято осені, яке мало назву «Щедрість рідної землі». Хорошою традицією в центрі стало проведення свята квітів та врожаю. Учні разом із своїми класними керівниками підготували надзвичайні осінні композиції з не менш цікавими назвами. Тут були представлені композиції виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.  Дитячій фантазії не було меж.

   

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  1-ше вересня 2018

  ДЕНЬ ЗНАНЬ

  Традиційно, у Немирівському навчально – реабілітаційному центрі по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, яке цього року припало на 3 вересня.

  День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нового навчального року, нових досягнень та нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.  Це свято стало особливо хвилюючим як і для наших першокласників, які  першими розпочали навчання за новою українською школою, так і для наших дев’ятикласників, для яких цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

       Директор  школи Кондратюк Василь Якович привітав всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

  26.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  День захисту дітей

  Маленькі події зі щасливого дитинства

  Дитинство – це широке, залите сонцем, відкрите вітрам мальовниче поле нескінченних можливостей, вражень, досвіду та відкриттів

  1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.  Традиційно, учні Немирівського навчально – реабілітаційного центру активно взяли участь у міських заходах. Урочисті заходи були проведені на території санаторію «Авангард», де відбулося веселе та захоплююче свято з цікавими конкурсами, розвагами та вікторинами, малюванням на асфальті, з казковими героями та дитячими виставками. У конкурсі малюнку на асфальті наші діти здобули 1 місце, намалювавши малюнок під назвою «Наше кольорове дитинство».

  Діти бігали, стрибали, танцювати та веселилися. Посмішка не сходила з дитячих обличь. Адже це так важливо – радіти дитинству!

  14.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Випуск 2018

  Випускний вечір

  Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг та протоптана стежка у шкільному дворі… Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора.

  Хвилюючим був цей день не лише для дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки, вчителі та вихователі. За давньою традицією, благословили дітей в дорогу, вручивши каравай.

  Дорогі випускники! Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.

  Щасливої вам дороги!

   

  14.06.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9
  Всього новин: 50