Новини

  День захисту дітей 2019

  У  перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році.

  Життя дітей у наш час не у всіх країнах однакове. Громадянські війни та збройні конфлікти і надалі змушують страждати дітей багатьох країн.

  Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

  Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

   

  18.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  Посвята в козачата

  Ми – роду козацького діти!

  Легендарна Запорозька Січ - символ незалежності українського народу. Наші пращури були запорозькими козаками. Зберігаючи і відроджуючи традиції і звичаї тих часів, в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі щороку відбувається посвята в козачата. Щороку лави козачат поповнюють учні 3-іх класів. То ж і теперішні третьокласники  на урочистому святі давали козацьку клятву: жити чесно, любити свою рідну землю, материнську мову, з повагою ставитися до історіі рідного краю, зберігати і продовжувати традиції свого народу. На святі були присутні також і представники крайового товариства молодіжного козацького об’єднання «Молода Подільська Січ»: голова координаційної ради Валентина Харитонівна Шпак-Мельник, бончужний Вінницького козацького полку імені Івана Богуна Валерій Кульматицький, майданівець та учасник бойових дій на сході Микола Мельник, а також козак Вінницького козацького полку імені Івана Богуна Микола Підлісний. Діти разом із своїми вихователями Москаленко Оксаною Петрівною та Мельник Оленою Леонідівною підготували справжнє свято, на якому лунали патріотичні пісні та виконувалися українські дитячі таночки, після чого маленькі козачата могли покуштувати справжній козацький куліш. 

   

  10.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з "Арлекіно"

  Розважальна програма «Усмішки клоунів»

   

  Цирк – це завжди феєрверк радості, найкращі емоції  та  щирі посмішки на обличчі. 28 листопада до наших вихованців завітали представники естрадної групи «Арлекіно», які подарували дітям справжнє свято. Глядачів від душі веселили сучасні веселі та запальні клоуни. У програмі були не лише клоунади, а також  ігри, фокуси та різноманітні призи. Кожен бажаючий мав змогу взяти участь у невеличких виставах і відчути себе справжнім артистом. Адже безтурботне та цікаве дитинство -  це так важливо!

  10.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Знайомство з карате

  Знайомство з карате

   

  Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного.

  В.О.Сухомлинський

   

  Одна із запорук довголіття і здоров’я – це заняття фізкультурою та спортом, які допомагають людині загартовуватись фізично та морально.

  З давніх часів добре відомий і абслоютно надійний спосіб зміцнення здоро'я та збільшення довголіття людини - це спорт.

  Особливу увагу прийнято надавати саме дитячому спорту.

  Надзвичайно теплою та цікавою була зустріч вихованців Немирівського навчально – реабілітаційного центру з представниками Федерації «Зендокай карате – ДО». 7 листопада карате клуби «Січ» та «Ягуар» на чолі із президентом асоціації Сидоренко Михайлом Михайловичем відвідали наш центр.

  На початку зустрічі  каратисти розповіли про себе, про свої кроки у спорті, та про те, як вони досягли таких успіхів.

   Діти із задоволенням дивилися показовий виступ каратистів та спілкувалися із спортсменами, які не лише познайомили дітей зі справою свого життя та наочно продемонстрували свої вміння з карате, а й підготували дітям невеличкі сюрпризи-подарунки.

  Ця зустріч стала великою честю для нашої школи і  надихнула учнів на нові звершення у спорті. 

  08.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Аквапарк

  Відпочинок в аквапарку

   

  Шкільні екскурсії – це чи не найкращий час, щоб дізнатися багато нового та цікавого. Цікавою  і  змістовною  була поїздка до аквапарку «Королевская бочка», яку організував та подарував нашим вихованцям Андрій Химера разом із молодіжною групкою «Жизнь ради детей». І ось, 15 жовтня діти вирушили на відпочинок до Житомира. Для деяких вихованців це була перша поїздка до аквапарку. Аквапарк «Королевская бочка» вдало поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Діти із задоволенням відвідували СПА зону,  лікувальні бані та  сауни, а також басейни та різноманітні гірки. Після активного відпочинку вихованці відвідали кафе, в якому мали смачний обід. Стомлені, але щасливі надвечір діти повернулися додому. Дитячій радості не було меж. 

  24.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Сурми Звитяги

  Сурми Звитяги

   

    10  жовтня відбувся XVI патріотичний дитячо – юнацький обласний фестиваль мистецтв «Сурми Звитяги». Фестиваль дає можливість його учасникам та переможцям відкрити в собі різноманітні таланти, а також поїхати до Львова для участі у Всеукраїнському етапі. Фестиваль приймав учасників  віком від 10 до 25 років. Вінницький Будинок офіцерів люб’язно відкрив свої  двері для фестивалю.

  З року в рік фестиваль збирає кращі дитячі колективи, виконавців, юних співаків, художників, акторів та поетів, серед яких були і учні нашого навчально – реабілітаційного центру. В номінації солісти-вокалісти лауреатом стала учениця 8 класу П’ятниця Тетяна, яка виконувала пісню Ірини Федишин «Прошу в неба». В номінації живописна композиція лауреатами стали: Вишняков Анатолій (9 клас), Колісник Вікторія (8 клас), Колісник Тетяна (7 клас), Мельник Христина (7 клас), Вишняков Андрій (7 клас), Галуза Вікторія та Вишнякова Вікторія (6 клас), Яхно Марина (3-А клас), Лелюх Дарина (3-А клас) та Люлька Анастасія (3-Б клас). 

   

  16.10.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9
  Всього новин: 49