Новини

  Свято жінки, весни і краси!

  Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро. Вихованці та педагоги НРЦ також прийняли участь у святкуванні. Вихователі проводили заходи, діти готували подарунки своїм матусям, бабусям. Зі святом Вас, дорогі жінки !!!

   

  12.04.2021 | Aдмін | Читати далі

  Святий Миколай 2020


       Насичений  подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова  пора, коли  дива стають  реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня  Святий Миколай  спускається  з  небес, щоб  нагородити  малюків за їх добрі вчинки.  Найбільш  щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож  саме вони найбільше чекають на це свято.

  День Святого Миколая  – свято  несподіванок і дарунків, що їх шукаємо  зранку в себе під подушкою. Це  така  собі  приємна  передмова до суцільного  зимового  святкування – Нового року та  Різдва.

  Це свято також відзначили у Немирівському навчально – реабілітаційному центрі. Дітей приходили вітати студенти Немирівского професійного ліцею, а також благодійна організація «Опора», депутати Немирівської міської ради Черепанов Є., Пилипенко А., Долованюк В. та інші благодійні організації.

  Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх ,  якою  великою справою є  творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Учні  отримали  подарунки, від яких на обличчях з’явилася  щаслива усмішка,  дитяча радість.

  Директор Немирівського навчально – реабілітаційного центру Бакало Світлана Павлівна  привітала  усіх  учнів зі святом з побажаннями любові, тепла, добробуту і щастя, та вручила солодкі подарунки  усім дітям.

  24.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  16 днів проти насильства 2020

         З 25 листопада до 10 грудня  в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції було привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

        За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України було організовано та проведено навчальні заняття, лекції, круглі столи,тренінги, проведена виставка дитячих малюнків, та інші заходи з урахуванням умов карантину.

       Під час підготовки до навчальних занять використано матеріали, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні».

  08.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та Свободи 2020

  21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи заходи відбулись і в нашому навчальному закладі.

  У Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та    Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
       Для учнів 5-9 класів день розпочався дистанційними класними виховними годинами на тему: «Культура гідності» та «Свобода та відповідальність». Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі, а також для дітей була підготовлена фотовиставка «Революція Гідності. Як це було». 20 листопада о 12 годині весь колектив освітнього закладу приєднався до Всеукраїнської хвилини мовчання, присвяченої борцям за волю України. 

  08.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  Вітання

   

  Шановні колеги!

  Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

  Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

  Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

          Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

  З професійним святом!

   

  З  ПОВАГОЮ АДМІНІСТРАЦІЯ ТА

   ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ   НРЦ 

  01.10.2020 | Aдмін | Читати далі

  Онлайн свято Останнього дзвоника

   

           Дорогі діти, батьки, шановні педагоги та усі, хто долучився до нашої зустрічі!

           Сьогодні у нас незвичайне, віртуальне Свято Останнього Дзвоника. Непросто було завершувати навчальний рік у період карантину, але ми всі справились.

           Тому ми щиро вітаємо Всіх із закінченням навчального року. Бажаємо Вам міцного, міцного здоровя, мирного неба над головою, побільше посмішок, оптимізму, віри та любові.

           Адже за цей короткий період ми всі відчули, як сумуємо один за одним, за нашою великою шкільною родиною, як нам хочеться побачитися та поспілкуватися зі своїми друзями, однокласниками, колегами, старшими наставниками. Тому цініть кожну мить свого життя, своїх батьків, рідних та близьких, друзів.

           А нашим дорогим випускникам ми бажаємо удачі, щоб все що ви задумали здійснилось. Будьте сильними, сміливими, витривалими, впевненими, щасливими, успішними! Тож в добру путь дорогі випускники!!!

   

           

  29.05.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9
  Всього новин: 50