Новини

  День Святого Миколая 2019

  В ніч святого Миколая

  Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі.  В закладі діяла поштова скринька Миколая. Всі діти писали листи до Святого і намагалися бути чемними та слухняними.  Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая. І ось він завітав до учнів закладу на свято «В ніч святого Миколая». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці.  Привітати дітей також  приїхав заступник голови обласної ради Кременюк Михайло Володимирович.

  Святий Миколай привітав всіх учнів та вчителів зі святом та вручив подарунки всім вихованцям.

  23.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Посвята в козачата 2019

  Ми – роду козацького діти!

   10 грудня в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбулося справжнє свято -  свято, якого немає в жодному календарі, але для нашого центру воно вже стало традиційним. Щорічна посвята в козачата відбулася в ГО "Молода Подільська Січ". В посвяті взяли участь керівник ГО Валентина Шпак-Мельник , козаки полку ім. Івана Богуна - курінний В'ячеслав Воєводін, бунчужний Валерій Кульматицький, а також вчителі та наставники. Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, третьокласники урочисто поклялись, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе розумово, фізично та морально, щоб чесно і віддано служити українському народу в ім’я становлення нашої незалежності та процвітання. Завершенням свята стало спільне куштування козацького кулішу.

   

  23.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Дивоцвіти

  Дивоцвіти Вінницького краю

        12 листопада у м. Вінниця на сцені міського палацу мистецтв "Зоря" відбувся відбірковий тур V обласного фестивалю-конкурсу вчительської та учнівської творчості "Дивоцвіти Вінницького краю", учасниками якого стали близько 14 колективів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, що представили творчі вміння у двох номінаціях: "Виставкове мистецтво" та "Сценічне мистецтво".

  Уже вкотре діти та їхні наставники змогли продемонструвати широкій аудиторії свої творчі здібності і таланти.  Не виключенням стали і вихованці Немирівського НРЦ, які продемонстрували свої творчі надбання на сцені палацу мистецтв «Зоря». Це ще раз доводить, що кожен може творити прекрасне, головне вірити у власні сили і впевнено крокувати до поставлених цілей. 

  19.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Сурми Звитяги - 2019

  Відлунали «Сурми звитяги» – 2019

  В Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського 10.10.2019 р. відбувся XVII Обласний (XX Всеукраїнський) патріотичний дитячо-юнацький Фестиваль мистецтв ”Сурми звитяги”.Більше ста сорока учасників цьогоріч змагалися за перемогу в різних номінаціях.

  На сцені перепліталися автентичні твори та твори української класики, поряд з якими потужно звучали молодіжні музичні форми вокально-інструментальних ансамблів, рокових виконавців, сучасних хореографічних композицій та поетичних творів з елементами політичної сатири на злобу дня.

           Вихованці Немирівського навчально – реабілітаційного центру також стали активними учасниками фестивалю. Діти стали лауреатами в таких номінаціях, як художнє читання, солісти-вокалісти та живописна композиція. В номінації живописна композиція призові місця зайняли Мельник Дарія (ІІ місце), Яхно Марина (ІІІ місце), Мельник Христина (ІІІ місце) та Лозова Ярослава (ІІІ місце). В Номінації солісти-вокалісти П’ятниця Тетяна зайняла ІІ місце.

  19.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень протидії булінгу

  Тиждень протидії булінгу

   

  В Україні 16 вересня стартував тиждень протидії булінгу в школі.  Упродовж цього тижня в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі також проводилися заходи для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. Також заплановані заходи були спрямовані на те, щоб діти самі були небайдужі до цієї проблеми. Були  проведені інформаційно-профілактичні заходи для вихованців закладу  на тему: «STOP БУЛІНГ», «Не смійся з мене», «Проблема булінгу очима підлітка», «Життя без насильства», також флешмоб, за участю дітей під назвою «Не вдавай, що не бачиш», спільний кіноперегляд  та разом з дітьми розроблений інформаційний куточок щодо булінгу.

  24.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  1-ше вересня 2019

  Осінь ступає на шкільний поріг

   

  У Немирівському навчально – реабілітаційному центрі  традиційно пройшло свято Першого дзвоника. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

           У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

  Шановні вчителі, вихователі  та учні! Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!
  Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.
  Бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні.

  03.09.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9
  Всього новин: 50