Новини

  Всеукраїнська школа онлайн

   УВАГА! Учням та батькам!

   

  6 квітня, в Україні стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», який має на меті забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

  Щоранку, о 10:00, з понеділка до п’ятниці уроки транслюватимуть:

  5-й клас — «ПлюсПлюс» та «112 Україна»

  6-й клас — «ZOOM» та «NewsOne»

  7-й клас — «ZIK»

  8-й клас — «Індиго» та «УНІАН»

  9-й клас — «Рада» та «UA: Культура»

  10-й клас — «UA: Перший»

  11-й клас — «М1»

  Також усі відеозаняття будуть на YouTube-каналі: MON UKRAINE

  Коронавірус COVID-19

  З 12 березня 2020 року в Немирівському навчально-реабілітаційному центрі призупинено освітній процес з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. На період карантину в закладі перебуває 5 дітей-сиріт.

   

  06.04.2020 | Aдмін | Читати далі

  8 березня 2020

  Березень – перший місяць весни, це весна світла. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  І тому не випадково перше свято весни – День жінок. У школі 8 березня вважається особливим святом, адже більшість педагогів — жінки.

  17.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Виставка 2020

  Виставка дитячої творчості

  З 24 лютого в Немирівському навчально-реабілітаційному центрі проходила виставка дитячої творчості. Кожна група презентувала по 2 роботи, які вихованці зробили разом зі своїми наставниками.  Понад 20 композицій на різноманітну тематику та виконаних в різних техніках було представлено на виставці.

  17.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Конкурс малюнку 2020

  Весно-красно, завітай в наш край прекрасний!

   Наближення весни завжди пробуджує лише найкращі, найвеличніші думки та почуття. В Немирівському навчально-реабілітаційному центрі відбувся конкурс малюнку на тему «Весно-красно, завітай в наш край прекрасний!». Кожен вихованець за допомогою фарб не пензлів презентував своє бачення цієї пори року, і за допомогою свого малюнку розповів, чому так чекає на весну.

  17.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Небесна сотня 2020

  Хто вмирає в боротьбі,

   в серцях живе навіки..

   

  20 лютого – особлива дата, День Пам’яті Героїв Нелесної Сотні. День пам’яті українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні педагогом-організатором в нашому закладі було проведено лінійку пам’яті «Хто вмирає в боротьбі, в серцях живе навіки..». Хвилиною мовчання всі вихованці та вчителі вшанували пам'ять загиблих Героїв. Фото та відеохроніка героїчних подій Майдану повернула нас в ті страшні часи.  В класах пройшли тематичні години спілкування. Шкільний бібліотекар підготувала тематичну виставку літератури «Герої Небесної Сотні».

  Вічна пам'ять героям!  Слава Україні! 

  17.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Розпис по склі 2020

  Майстер – клас розпису по склі

   Особливим видом мистецтва є мистецтво розпису по склі. Педагогом – організатором Бачило Я.Ю. було проведено майстер – клас з розпису по склі.  Ця техніка примітивного народного малюнка  особлива тим, що не вимагає екстра-ординарних художніх навичок. Вихованці нашого закладу мали змогу поринути у світ яскравих фарб і проявити свою творчість, свої смаки та створити власний витвір мистецтва.

   

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10
  Всього новин: 60