Новини

  Вареники 2020

  Практичне заняття в кімнаті СПО

   Чи ж я не українець, не козак?

  І до смачної страви не мастак?

  Багато чого я у світі їв,

  А до макітри серцем прикипів.

  Бо розляглися в ній а всі смаки-

  Вареники, вареники, вареники!

   Найулюбленішою стравою українців є вареники. Важко уявити собі українську кухню  без цієї смакоти. Про цю страву складено чимало прислів’їв та приказом. Згадуються вони навіть у піснях. І саме цій страві було присвячено практичне заняття в кімнаті СПО під назвою «Вареники з різними начинками», яке підготувала та провела вихователь 6 класу Сіденко Н. Ф. Надія Федорівна підібрала змістовий та цікавий матеріал про українські народні звичаї, доступно розповіла про їх особливість та значення, особливу увагу приділяючи саме українській народній кухні. Діти не лише мали змогу переглянути тематичні відео та презентації, дізнатися символіку вареників та традиції, пов’язані з ними, а й самостійно навчитися готувати вареники з такими начинками, як картопля, вишні, капуста та сир. Дітям дуже сподобалось таке заняття. Ну а вас запрошуємо на вареники! 

  28.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Українська світлиця 2020

  З народознавчої криниці

         В житті кожної людини є такі святі й безцінні речі, як батьківська хата, вогник родинної любові, пам'ять про предків, повага до звичаїв та обрядів українського народу. З метою ознайомлення дітей з кращими традиціями українського народу, вихователі Іванюк І.В. та Вечірко В.В.  для вихованців провели екскурсію в українську світлицю, в якій зберігається багатий матеріал з народознавства. Вихователі розповіли дітям про те, що кожен предмет в українській світлиці має свою історію, а кожна річ знаходиться на своєму місці і є свідком певного періоду життя українського народу. Зустрічали у світлиці екскурсоводи відвідувачів за українськими традиціями – з хлібом та сіллю. Діти дізналися про значення скрині та вишитих рушників на стінах, про народні дитячі іграшки та посуд. А на завершення українська піч почастувала своїх відвідувачів смачними пиріжками. 

   

  28.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  День соборності 2020

  Одна єдина соборна Україна

  22 січня Україна святкує День Соборності. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Задля виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості, людської гідності, почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі було організовано та проведено акцію «Одна єдина соборна Україна». В акції взяли участь як  вихованці закладу, так і вчителі та вихователі. Також було проведено тематичну інформаційну лінійку «Схід і Захід – разом!» та виховні години на тему: «Соборна Україна»

  Моя Україно!

  Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.

  Ти совість народу, відвічна краса,

  Живи й процвітай , Україно моя,

  Для миру, для щастя, любові й добра.

  24.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень сім`ї 2020

  Тиждень сім’ї

  Сім’я та школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує свої перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа.

  В Немирівському навчально – реабілітаційному центрі в рамках тижня сім’ї було проведено ряд заходів, серед яких конкурс малюнків на тему «Моя сім’я», конкурс на краще сімейно фото, та бесіди на тему «Моя сім’я і я» . В бібліотеці школи діяла виставка художньої літератури та періодичної преси на тему «Мамо, тато і я – українська сім’я». 

  З родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Саме з сім’ї несе вона у світ правду, чесність, віру, традиції та звички. Тож недарма народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки – така й дитина».

  24.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Щедрий вечір 2020

  Щедрий вечір

  13 січня - Меланії, Щедрий вечір; 14 січня – Старий Новий рік, Василя-землероба – все це одні з найулюбленіших зимових свят нашого народу. Починаючи з Щедрого вечора аж до ранку Василя не стихали по українських дворах і хатах обрядові пісні, не припинялися жартівливі вистави, привітання зі святами, побажання всього найкращого в Новому році.

  От і в нашому Навчально – реабілітаційному центрі  вирішили підтримати ці чудові традиції. Веселим гуртом вихованці пройшли по всіх класах, завітали до учительської, кабінету директора, їдальні та бібліотеки. Звичайно не обходилось і без імпровізацій.

  Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я! Вітаємо вас та вашу родину зі Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою! Нехай у вашій родині панують мир та злагода, діточки ростуть здоровими, а щастя і добробут не лишають ваш дім! Веселих свят та чистих думок!

  24.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Новорічне свято 2020

  Новорічне свято

  Новий рік – це завжди яскраве та довгоочікуване свято. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрій та святковий настрій – з такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Напевно кожен чекає на новорічну ніч, щоб загадати своє найпотаємніше бажання.

  Не оминуло радісне свято і наш заклад. Вихованці з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна Казка з Дідом Морозом та Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим балом-маскарадом, та з іграми й веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

  Сподіваємося що цей казковий настрій залишиться у дітей надовго!

  09.01.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9
  Всього новин: 50