Новини

  Українська світлиця 2020

  З народознавчої криниці

         В житті кожної людини є такі святі й безцінні речі, як батьківська хата, вогник родинної любові, пам'ять про предків, повага до звичаїв та обрядів українського народу. З метою ознайомлення дітей з кращими традиціями українського народу, вихователі Іванюк І.В. та Вечірко В.В.  для вихованців провели екскурсію в українську світлицю, в якій зберігається багатий матеріал з народознавства. Вихователі розповіли дітям про те, що кожен предмет в українській світлиці має свою історію, а кожна річ знаходиться на своєму місці і є свідком певного періоду життя українського народу. Зустрічали у світлиці екскурсоводи відвідувачів за українськими традиціями – з хлібом та сіллю. Діти дізналися про значення скрині та вишитих рушників на стінах, про народні дитячі іграшки та посуд. А на завершення українська піч почастувала своїх відвідувачів смачними пиріжками. 

   

  28.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  День соборності 2020

  Одна єдина соборна Україна

  22 січня Україна святкує День Соборності. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Задля виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості, людської гідності, почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі було організовано та проведено акцію «Одна єдина соборна Україна». В акції взяли участь як  вихованці закладу, так і вчителі та вихователі. Також було проведено тематичну інформаційну лінійку «Схід і Захід – разом!» та виховні години на тему: «Соборна Україна»

  Моя Україно!

  Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.

  Ти совість народу, відвічна краса,

  Живи й процвітай , Україно моя,

  Для миру, для щастя, любові й добра.

  24.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень сім`ї 2020

  Тиждень сім’ї

  Сім’я та школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує свої перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа.

  В Немирівському навчально – реабілітаційному центрі в рамках тижня сім’ї було проведено ряд заходів, серед яких конкурс малюнків на тему «Моя сім’я», конкурс на краще сімейно фото, та бесіди на тему «Моя сім’я і я» . В бібліотеці школи діяла виставка художньої літератури та періодичної преси на тему «Мамо, тато і я – українська сім’я». 

  З родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Саме з сім’ї несе вона у світ правду, чесність, віру, традиції та звички. Тож недарма народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки – така й дитина».

  24.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Щедрий вечір 2020

  Щедрий вечір

  13 січня - Меланії, Щедрий вечір; 14 січня – Старий Новий рік, Василя-землероба – все це одні з найулюбленіших зимових свят нашого народу. Починаючи з Щедрого вечора аж до ранку Василя не стихали по українських дворах і хатах обрядові пісні, не припинялися жартівливі вистави, привітання зі святами, побажання всього найкращого в Новому році.

  От і в нашому Навчально – реабілітаційному центрі  вирішили підтримати ці чудові традиції. Веселим гуртом вихованці пройшли по всіх класах, завітали до учительської, кабінету директора, їдальні та бібліотеки. Звичайно не обходилось і без імпровізацій.

  Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я! Вітаємо вас та вашу родину зі Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою! Нехай у вашій родині панують мир та злагода, діточки ростуть здоровими, а щастя і добробут не лишають ваш дім! Веселих свят та чистих думок!

  24.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Новорічне свято 2020

  Новорічне свято

  Новий рік – це завжди яскраве та довгоочікуване свято. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрій та святковий настрій – з такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Напевно кожен чекає на новорічну ніч, щоб загадати своє найпотаємніше бажання.

  Не оминуло радісне свято і наш заклад. Вихованці з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна Казка з Дідом Морозом та Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим балом-маскарадом, та з іграми й веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

  Сподіваємося що цей казковий настрій залишиться у дітей надовго!

  09.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Миколая 2019

  В ніч святого Миколая

  Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі.  В закладі діяла поштова скринька Миколая. Всі діти писали листи до Святого і намагалися бути чемними та слухняними.  Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая. І ось він завітав до учнів закладу на свято «В ніч святого Миколая». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці.  Привітати дітей також  приїхав заступник голови обласної ради Кременюк Михайло Володимирович.

  Святий Миколай привітав всіх учнів та вчителів зі святом та вручив подарунки всім вихованцям.

  23.12.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9
  Всього новин: 49