Новини

  Розпис по склі 2020

  Майстер – клас розпису по склі

   Особливим видом мистецтва є мистецтво розпису по склі. Педагогом – організатором Бачило Я.Ю. було проведено майстер – клас з розпису по склі.  Ця техніка примітивного народного малюнка  особлива тим, що не вимагає екстра-ординарних художніх навичок. Вихованці нашого закладу мали змогу поринути у світ яскравих фарб і проявити свою творчість, свої смаки та створити власний витвір мистецтва.

   

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Кіно-Поділля 2020

  Чарівний світ  3D кіно

  На вихованців нашого закладу чекав сюрприз. До нас завітали гості з КЗ ЦКК "Кіно-Поділля" Мультфільми у форматі 3D, які гості запропонували для перегляду, стали захоплюючим атракціоном для наших вихованців. Вони поринули у світ нових для них емоцій і завдяки таким цікавим 3 D окулярам стали безпосередніми учасниками подій, що відбувалися на екрані. Цей показ викликав хвилю позитивних емоцій та незабутніх вражень. І наші вихованці будуть з нетерпінням чекати на наступну зустріч з чарівним світом 3D.

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Квілінг 2020

  «Ми – творчості діти…»

                                                                                                                                                                                     Ми – творчості діти

  Хоч вірте,  хоч ні.

  Стає у нас дивом

  Звичайний папір.

   

  Саме під таким девізом відбувся майстер –клас із квілінгу «Соняшники», який підготувала та провела  вихователь Муржак Р.О.  Діти під час заняття могли  ознайомитися з історією  квілінгу як окремого виду мистецтва та творчості, а також практично опанувати його. Вихованці разом зі своєю наставницею виготовляли композицію «Соняшники». Дітям неймовірно сподобався майстер-клас. 

  05.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Крути 2020

  «Пам’ятай про Крути»

  Не дарма в народі кажуть : «Той, хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так. Адже як дерево тримається землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Саме тому в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі педагогом – організатором Бачило Я.Ю. було проведено годину історичної правди, присвячену Дню пам’яті Героїв Крут та кіноперегляд «Пам’ятай про Крути».  Метою  заходів було формування у вихованців почуття патріотизму, любові до свого народу, почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.

  05.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Літературна Немирівщина 2020

  Екскурсія до музею

  «Літературна Немирівщина»

   Шкільні екскурсії – це чудова можливість дізнатися багато нового та цікавого зокрема і про власне місто. Цікавою та змістовною була екскурсія вихованців 4-х класів разом з вихователем Чернатою О.Л. до музею «Літературна Немирівщина», в рамках проведення у закладі тижня народознавства.  Діти мали змогу відвідати виставку старовинних речей «З бабусиної скрині», познайомитися наочно з українським традиційним посудом, одягом та подільськими старовинними рушниками, а також прослухати змістовну та цікаву розповідь про традиційне українське житло та про інтер’єр української хати.

  04.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Вареники 2020

  Практичне заняття в кімнаті СПО

   Чи ж я не українець, не козак?

  І до смачної страви не мастак?

  Багато чого я у світі їв,

  А до макітри серцем прикипів.

  Бо розляглися в ній а всі смаки-

  Вареники, вареники, вареники!

   Найулюбленішою стравою українців є вареники. Важко уявити собі українську кухню  без цієї смакоти. Про цю страву складено чимало прислів’їв та приказом. Згадуються вони навіть у піснях. І саме цій страві було присвячено практичне заняття в кімнаті СПО під назвою «Вареники з різними начинками», яке підготувала та провела вихователь 6 класу Сіденко Н. Ф. Надія Федорівна підібрала змістовий та цікавий матеріал про українські народні звичаї, доступно розповіла про їх особливість та значення, особливу увагу приділяючи саме українській народній кухні. Діти не лише мали змогу переглянути тематичні відео та презентації, дізнатися символіку вареників та традиції, пов’язані з ними, а й самостійно навчитися готувати вареники з такими начинками, як картопля, вишні, капуста та сир. Дітям дуже сподобалось таке заняття. Ну а вас запрошуємо на вареники! 

  28.01.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9
  Всього новин: 49