Новини

  Небесна сотня 2020

  Хто вмирає в боротьбі,

   в серцях живе навіки..

   

  20 лютого – особлива дата, День Пам’яті Героїв Нелесної Сотні. День пам’яті українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні педагогом-організатором в нашому закладі було проведено лінійку пам’яті «Хто вмирає в боротьбі, в серцях живе навіки..». Хвилиною мовчання всі вихованці та вчителі вшанували пам'ять загиблих Героїв. Фото та відеохроніка героїчних подій Майдану повернула нас в ті страшні часи.  В класах пройшли тематичні години спілкування. Шкільний бібліотекар підготувала тематичну виставку літератури «Герої Небесної Сотні».

  Вічна пам'ять героям!  Слава Україні! 

  17.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Розпис по склі 2020

  Майстер – клас розпису по склі

   Особливим видом мистецтва є мистецтво розпису по склі. Педагогом – організатором Бачило Я.Ю. було проведено майстер – клас з розпису по склі.  Ця техніка примітивного народного малюнка  особлива тим, що не вимагає екстра-ординарних художніх навичок. Вихованці нашого закладу мали змогу поринути у світ яскравих фарб і проявити свою творчість, свої смаки та створити власний витвір мистецтва.

   

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Кіно-Поділля 2020

  Чарівний світ  3D кіно

  На вихованців нашого закладу чекав сюрприз. До нас завітали гості з КЗ ЦКК "Кіно-Поділля" Мультфільми у форматі 3D, які гості запропонували для перегляду, стали захоплюючим атракціоном для наших вихованців. Вони поринули у світ нових для них емоцій і завдяки таким цікавим 3 D окулярам стали безпосередніми учасниками подій, що відбувалися на екрані. Цей показ викликав хвилю позитивних емоцій та незабутніх вражень. І наші вихованці будуть з нетерпінням чекати на наступну зустріч з чарівним світом 3D.

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Квілінг 2020

  «Ми – творчості діти…»

                                                                                                                                                                                     Ми – творчості діти

  Хоч вірте,  хоч ні.

  Стає у нас дивом

  Звичайний папір.

   

  Саме під таким девізом відбувся майстер –клас із квілінгу «Соняшники», який підготувала та провела  вихователь Муржак Р.О.  Діти під час заняття могли  ознайомитися з історією  квілінгу як окремого виду мистецтва та творчості, а також практично опанувати його. Вихованці разом зі своєю наставницею виготовляли композицію «Соняшники». Дітям неймовірно сподобався майстер-клас. 

  05.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Крути 2020

  «Пам’ятай про Крути»

  Не дарма в народі кажуть : «Той, хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так. Адже як дерево тримається землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Саме тому в Немирівському навчально – реабілітаційному центрі педагогом – організатором Бачило Я.Ю. було проведено годину історичної правди, присвячену Дню пам’яті Героїв Крут та кіноперегляд «Пам’ятай про Крути».  Метою  заходів було формування у вихованців почуття патріотизму, любові до свого народу, почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.

  05.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Літературна Немирівщина 2020

  Екскурсія до музею

  «Літературна Немирівщина»

   Шкільні екскурсії – це чудова можливість дізнатися багато нового та цікавого зокрема і про власне місто. Цікавою та змістовною була екскурсія вихованців 4-х класів разом з вихователем Чернатою О.Л. до музею «Літературна Немирівщина», в рамках проведення у закладі тижня народознавства.  Діти мали змогу відвідати виставку старовинних речей «З бабусиної скрині», познайомитися наочно з українським традиційним посудом, одягом та подільськими старовинними рушниками, а також прослухати змістовну та цікаву розповідь про традиційне українське житло та про інтер’єр української хати.

  04.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9
  Всього новин: 50