Новини

  День Гідності та Свободи 2020

  21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи заходи відбулись і в нашому навчальному закладі.

  У Немирівському навчально – реабілітаційному центрі відбувся ряд заходів до відзначення Дня Гідності та    Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
       Для учнів 5-9 класів день розпочався дистанційними класними виховними годинами на тему: «Культура гідності» та «Свобода та відповідальність». Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі, а також для дітей була підготовлена фотовиставка «Революція Гідності. Як це було». 20 листопада о 12 годині весь колектив освітнього закладу приєднався до Всеукраїнської хвилини мовчання, присвяченої борцям за волю України. 

  08.12.2020 | Aдмін

  Вернутись назад