Новини

Тиждень  початкових  класів.

Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Туманною. Яблучно-коричною. А ще осінь, як жодна інша пора року, буває креативною. З 4 жовтня по 8 жовтня у нашому закладі пройшов тиждень початкових класів.  Діти із великим ентузіазмом та задоволенням включились у творчий процес , бо ж саме восени під ногами та на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної осені – чи то з листя, чи то з каштанів. Восени кожна людина стає Митцем. І кожен витвір вартий уваги.

 

 

 

 

Конкурс малюнків

 

"Золотий пензлик осені".

У рамках тижня початкових класів  проводився конкурс   дитячого малюнка  «Золотий  пензлик  осені».Осінні барви засяяли на малюнках  найменших  учнів  Немирівського НРЦ.  Усі дітки старанно намагалися відтворити ( у міру своїх можливостей) осінню природу у своїх малюнках, тому переможців визначено не було. 

 

 

 

 

 

 

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

  Щороку, на початку жовтня, у стінах нашого рідного навчального закладу ми відзначаємо надзвичайно приємну та радісну подію-День працівників освіти. Свято, яке символізує повагу і любов до праці вчителя, вихователя, наставника.

  Святкування професійного дня розпочалося з вітального слова директорки центру Сук Наталії Валеріївни. Вона подякувала педагогам за самовіддану працю, високий професіоналізм, мудрість, любов до дітей. А вихованці навчально – реабілітаційного центру підготували своїм педагогам найкращі привітання.

На світлинах найкращі, найяскравіші моменти свята.

 

 

Всеукраїнський тиждень протидії БУЛІНГУ

У Немирівському навчально - реабілітаційному центрі пройшов Всеукраїнський тиждень протидії БУЛІНГУ. Працівниками психологічної служби закладу, а саме практичним психологом Марущак О. П. та соціальним педагогом Куліковська В.М. було проведено ряд інформаційно - профілактичних заходів з вихованцями закладу. Мета заходів розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, формувати нетерпимість до проявів агресії, а також розповсюджено інформаційні буклети «Зупиномо булінг разом», «Як запобігти булінгу».

 

  День Знань — це особливе свято! Воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

  У черговий раз 1 вересня у нашому навчально-реабілітаційному центрі  традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника.

  Директорка  закладу Сук Наталія Валеріївна  висловила щиру подяку колективу  за прекрасну підготовку до нового навчального року, привітала всіх з чудовим святом ,  яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу своїх захоплень. Побажала всім учням, батькам та колегам легкого навчального року, дружної атмосфери, цікавих подій, постійного прагнення бути кращим,  удачі, міцного здоров'я, терплячості та наполегливості у досягненні хороших результатів та відмінних успіхів.

  Завітав на свято із щедрим подарунком для вихованців -  телевізором  та надав матеріальну допомогу на розвиток закладу Пилипенко Андрій Васильович, представник політичної партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". У зверненні до школярів він сказав: «Дорогі діти!  Бажаю, щоб кожен з вас, за допомогою педагогів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти,  здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!»

  Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для 10-ох першокласників  нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша сходинка на шляху до Країни Знань.

      Для дев’ятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним. Він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, щоб стати гідними громадянами своєї Держави.

  Ось і пролунав перший дзвінок. Він  запросив учнів  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокували до своєї мети.

 

 

 

  

  Всесвітній день прибирання.

    17 вересня 2021 року учні та працівники закладу долучилися до Всесвітнього дня прибирання: прибрали закріплену територію, прилеглу частину вулиці, лісові насадження, які знаходяться поряд із закладом. На території закладу впорядкували  клумби,  заготовили  насіння  квітів.

   

     Продовження тексту новини  23.09.2021 | Aдмін

  Вернутись назад