Новини

Педагогічна рада.

         11.01.2023 року у Немирівській спеціальній школі відбулося засідання педагогічної ради на тему «Удосконалення процесу  виховання учнів за допомогою моделювання  та побудови виховних систем класів». Засідання розпочали класоводи та класні керівники, що підготували та презентували аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр. Продовжили педагоги школи, такі як Денисенко Л.Д., Бєлухіна Р.В., Павленко О.І., Куриленко Л.В., Конончук Т.Л., підготувавши матеріали для доповідей із особистого досвіду. В ході педради було обговорено питання: «Побудова виховної системи класу на основі індивідуально-групового компоненту»; «Побудова виховної системи класу на основі  ціннісно-орієнтовного компоненту»; «Побудова виховної системи класу на основі  функціонально-діяльнісного  компоненту»; «Побудова виховної системи класу на основі  діагностико-аналітичного  компоненту»; «Моделювання виховної системи групи».

         Заступником директора з виховної роботи, Хоменко Ю.М., надавалася методична допомога педагогам у формуванні виховної системи класу, підготовлено доповіді «Побудова виховних систем класів у світлі сучасних  підходів  до організації та планування виховної роботи школи» та   «Роль особистості класного керівника та вихователя у формуванні виховної системи класу», а також, для актуалізації знань, проведена робота в малих робочих групах, педагоги активно працювали над завданнями для удосконалення уміння моделювати та вибудовувати виховну систему класу, жваво обговорювали завдання та дискутували.

 

Педагогічна  рада.

25 жовтня відбулася педагогічна рада учителів та вихователів нашого центру, на якій обговорювалася тема:"Створення психолого-педагогічних умов для підвищення рівня навчальних досягнень,формування життєвої активності та загальної культури учнів."Було заслухано та обговорено п'ять важливих та цікавих питань.Кожен з доповідачів,викликав підвищений інтерес всього колективу,презентуючи кращий досвід у своїй роботі.
 Виступили :
-заступник директора з навчально-виховної роботи Стасюк І.М., щодо підсумків дистанційного навчання.Також Ірина Миколаївна ознайомила присутніх з  рекомендаціями, які дають змогу підтримувати позитивне налаштування під час дистанційної роботи всім учасникам освітнього процесу;
- Павленко О.І., яка розповіла членам педагогічного колективу про сучасні форми та методи навчання на різних етапах уроків української мови та літератури з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів;
-Роїк В.Д., з презентацією власного досвіду роботи з теми:"Емоційний ресурс і психологічне здоров'я педагога:засоби збереження та відновлення";
-Логоша Л.М., вчителька музичного мистецтва та логоритміки,яка поділилася власним досвідом роботи з питання: " Рецепт щастя.Щасливий педагог- щасливі діти" Всіх членів педагогічної ради зацікавили методи забезпечення позитивної емоційної підтримки учнів,які Людмила Миколаївна застосовує на своїх уроках, зокрема створення кожному учневі ситуації успіху.
 І на завершення, вихователька Гнасько В.М., ознайомила своїх колег із своєю власною формулою професійного успіху.

 

На засіданні педагогічної ради панувала затишна, невимушена атмосфера. Адже, одним з головних її завдань є створення дружнього,працездатного колективу, в якому кожен почував би себе відповідальним не тільки за доручену роботу, а й за всю діяльність школи.
 
 

День працівника освіти.

Учитель творить людину! День працівника освіти - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День в Немирівському НРЦ, як завжди, яскраво, весело та креативно!!! Теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками учні привітали всіх педагогів та працівників закладу. Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині! 

Всеукраїнський  тиждень  протидії  булінгу.

З метою ознайомлення учнів із поняттям «булінг»,«кібербулінг»,визначення ознак жертв цькувань і методами профілактики виникнення та подолання проявів булінгу, Немирівський НРЦ взяв участь у проведенні заходів до Всеукраїнського тижня протидії булінгу з 19.09. по 23.09.2022р.

Вихованці 7 класу переглянули відео – ролик на тему «Життя без насильства». Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.

Учні 8 класу разом з соціальним педагогом отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Вихованці одержали пам'ятку та про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов'язки, створили колаж на тему: «Ми проти булінгу». А також у закладі пройшла Акція «Протягни руку доброти» з учнями початкових класів.

Практичним психологом була проведена розмова на тему: «Учимося жити в мирі і злагоді» з учнями 5 класів. Під час спілкування діти розповідали як вони розуміють поняття «булінг», які бувають види та прояви булінгу, висловлювали свої думки та судження щодо того, як уникнути конфліктних ситуацій, наголошували на тому, що тільки взаємоповага та толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути булінгу серед дітей. Кожен повинен почувати себе захищеним. Бути гарною людиною - це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.

 

 

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців, котре сьогодні вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

Учні Немирівського навчально-реабілітаційного центру приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру», яка пройшла під гаслом «Хай буде мир на всій Землі!». 

Вихованці закладу підготували та затанцювали флешмоб, метою якого було показати згуртованість людей заради миру на Землі.

Найбільше в світі щастя – це мир на Землі, коли люди живуть спокійно, земля буяє квітом, а не здригається від страшних вибухів, а діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити рідний край ще прекраснішим. 

 

 

    Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/nedu/nzsi/www/mycode/news.php on line 44 Fatal error: Cannot break/continue 1 level in /var/www/html/nedu/nzsi/www/mycode/news.php on line 45