Новини

День працівника освіти.

Учитель творить людину! День працівника освіти - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День в Немирівському НРЦ, як завжди, яскраво, весело та креативно!!! Теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками учні привітали всіх педагогів та працівників закладу. Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині! 

Всеукраїнський  тиждень  протидії  булінгу.

З метою ознайомлення учнів із поняттям «булінг»,«кібербулінг»,визначення ознак жертв цькувань і методами профілактики виникнення та подолання проявів булінгу, Немирівський НРЦ взяв участь у проведенні заходів до Всеукраїнського тижня протидії булінгу з 19.09. по 23.09.2022р.

Вихованці 7 класу переглянули відео – ролик на тему «Життя без насильства». Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.

Учні 8 класу разом з соціальним педагогом отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Вихованці одержали пам'ятку та про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов'язки, створили колаж на тему: «Ми проти булінгу». А також у закладі пройшла Акція «Протягни руку доброти» з учнями початкових класів.

Практичним психологом була проведена розмова на тему: «Учимося жити в мирі і злагоді» з учнями 5 класів. Під час спілкування діти розповідали як вони розуміють поняття «булінг», які бувають види та прояви булінгу, висловлювали свої думки та судження щодо того, як уникнути конфліктних ситуацій, наголошували на тому, що тільки взаємоповага та толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути булінгу серед дітей. Кожен повинен почувати себе захищеним. Бути гарною людиною - це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.

 

 

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців, котре сьогодні вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

Учні Немирівського навчально-реабілітаційного центру приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру», яка пройшла під гаслом «Хай буде мир на всій Землі!». 

Вихованці закладу підготували та затанцювали флешмоб, метою якого було показати згуртованість людей заради миру на Землі.

Найбільше в світі щастя – це мир на Землі, коли люди живуть спокійно, земля буяє квітом, а не здригається від страшних вибухів, а діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити рідний край ще прекраснішим. 

 

 

    Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/nedu/nzsi/www/mycode/news.php on line 44 Fatal error: Cannot break/continue 1 level in /var/www/html/nedu/nzsi/www/mycode/news.php on line 45