Новини

  Сурми Звитяги - 2019

  Відлунали «Сурми звитяги» – 2019

  В Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського 10.10.2019 р. відбувся XVII Обласний (XX Всеукраїнський) патріотичний дитячо-юнацький Фестиваль мистецтв ”Сурми звитяги”.Більше ста сорока учасників цьогоріч змагалися за перемогу в різних номінаціях.

  На сцені перепліталися автентичні твори та твори української класики, поряд з якими потужно звучали молодіжні музичні форми вокально-інструментальних ансамблів, рокових виконавців, сучасних хореографічних композицій та поетичних творів з елементами політичної сатири на злобу дня.

           Вихованці Немирівського навчально – реабілітаційного центру також стали активними учасниками фестивалю. Діти стали лауреатами в таких номінаціях, як художнє читання, солісти-вокалісти та живописна композиція. В номінації живописна композиція призові місця зайняли Мельник Дарія (ІІ місце), Яхно Марина (ІІІ місце), Мельник Христина (ІІІ місце) та Лозова Ярослава (ІІІ місце). В Номінації солісти-вокалісти П’ятниця Тетяна зайняла ІІ місце.

  19.11.2019 | Aдмін

  Вернутись назад