Новини

  Екскурсія до Вінниці

  Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

  Ось і наші учні мали змогу відвідати Вінницький краєзнавчий музей. Екскурсія в музеї почалася з доісторичних експонатів. Це знаряддя праці первісної людини, витвори якнайдавнішого мистецтва, зброя і багато що інше. Проходячи по залах музею, можна було побачити, як удосконалювалася людина, стаючи умілішим, майстернішим, утвореним. Наші далекі предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. Діти з великим захопленням слухали розповідь екскурсовода.

  Після музею діти мали змогу познайомитися з відомою дитячою письменницею Катериною Калашніковою, яка провела для дітей справжній майстер клас  «з створення незвичних образів». Також вихованці закладу познайомилися з цікавими людьми, які  поділилися своїми секретами справжнього успіху та відвідали майстер-клас з приготування справжньої італійської піцци.

  Ця подорож залишила приємний, незабутній слід  серцях дітей, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться через усе життя.

  21.05.2018 | Aдмін

  Вернутись назад